KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052093
nr 1405 2093
Gunilla Ryberg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk. Yttermått inklusive ram: 61x61 cm
Gunilla Ryberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:25:32
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer